درباره ما

گروه بهبود صنعت از سال 1385 با افتخار در خدمت شما

پس از سال ها تجربه در حوزه تولید و صادرات محصولات، خرسندیم از داشتن مشتریانی با سطح رضایت بالا. ما تخصص خود را تولید انواع قیر، قیر امولسیون و قیر محلول را با تولید محصولات با کیفیت بالا در اختیار شما قرار میدهیم. همچنین در حوزه تامین تکنولوژی های تعمیر و نگهداری راه با ارائه راه حل های جامع ، از تامین ماشین آلات تا تست های کنترل کیفی و تامین مواد اولیه خدمات رسانی می نماییم.
Image
کاتالوگ ما| دستاوردهای ما | ارزش های ما | مدیران گروه | مشخصات فنی محصولات

معرفی گروه بهبود صنعت

گروه بهبود صنعت از سال 1385 در حوزه قیر و آسفالت آغاز به فعالیت نموده است. گرچه در آغاز فعایت یک تولیدکننده محلی محسوب می شد اما امروزه با توسعه تولیدات، افزایش توان تولید و همچنین سرمایه گذاری در احداث پایانه صادارت قیر به عنوان یک تامین کننده منطقه ای و جهانی نقش ایفا می کند. این گروه شامل سه واحد اصلی است که عبارتند از : واحد تولید قیر که در شهرک صنعتی بیرجند واقع شده است و در زمینه تولید انواع قیرهای صنعتی و امولسیونی فعالیت می نماید
واحد ماشین آلات که از سال 1386 در زمینه طراحی، ساخت و تامین ماشین آلات تخصصی روسازی و مرمت راه فعالیت می نماید و هم اکنون قادر به تامین تجهیزاتی از قبیل : انواع قیرپاش ها، چیپ سیلر ها، ماشین های میکروسرفیسینگ، درزگیرها، تجهیزات لکه گیری و سایر ماشین آلات مرمت و بهسازی راه می باشد.
آخرین واحد به تامین مواد افزودنی های و بهبود دهنده های خواص قیر با بالاترین کیفیت ممکن می پردازد، موادی از قبیل انواع امولسیفایر ها، ضد عریان شوندگی، لاتکس و بهبود دهنده های قیر. بهبود صنعت در کلیه فعالیت هایش تنها به دنبال یک هدف است و آن ارائه راهکاری جامع برای جلب رضایت مشتریانش است. افتخار ما اینست که صرفا یک تولید کننده و فروشنده محصول برای مشتریان نیستیم بلکه با ارائه طیف وسیعی از خدمات ، همراه مشتریانمان هستیم تا مسائل و مشکلات اجرایی آنها به بهترین نحو حل شده و رضایتمندی کامل آنها حاصل شود.
ارائه راهکار های جامع در زمینه مرمت و بهسازی راه با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و با کمک همکاران خود در آلمان، اسپانیا و چین در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم و در خصوص تست های کنترل کیفی در کلیه مراحل اجرای کار همراه شان هستیم تا عملکرد موفقیت آمیز استفاده از محصولات ما را شاهد باشند. عضویت در پارک علم و فناوری خراسان جنوبی به عنوان واحد فناور، اخذ گواهی نامه های کیفیت و برقراری ارتباط مستمر با واحدهای تحقیقاتی داخلی و خارجی، همه و همه در راستای توسعه و بهبود خدمات رسانی به مشتریان شرکت انجام شده است تا کیفیت بالای محصولات و دستیابی به تکنولوژی روز دنیا را به ارمغان آوریم.
اخذ استاندارد های ملی کشور در خصوص قیرهای صنعتی و قیرهای امولسیونی از دیگر اقدامات شرکت در خصوص ایجاد اطمینان مشتری از کیفیت محصولات تولیدی بوده است. اخذ این استانداردها در کنار آزمایشگاه مجهز شرکت جهت کنترل کیفیت محصولات و تحقیق و توسعه گامی جهت رضایت مشتریان و اطمینان آنها از کیفیت بالای محصولات تولیدی شرکت است.


چرا بهبود صنعت؟

برای مشاوره در انتخاب بهترین محصول خوشحال خواهیم بود تا پاسخگو و همراهتان باشیم

ارائه راه حل های جامع

راه حل های جامع
بهبود صنعت با هدف ارائه راه حل های جامع در حوزه قیر و روسازی به کلیه مشتریانش خدمات می دهد. ما برای مشتریان خود در این حوزه علاوه بر تامین مواد اولیه و مواد افزودنی با کیفیت، بهترین خدمات مشاوره ای و کنترل کیفی را نیز فراهم می کنیم

گستره وسیعی از محصولات

گستره وسیعی از محصولات
بهبود صنعت با تولید رنج وسیعی از انواع قیر و امولسیون قیری قادر به تامین کلیه نیازهای مشتریان خود در این حوزه می باشد . ما با بکارگیری تجهیزات تولید مدرن و نیروهای کار مجرب، بالاترین سطح کیفیت محصولات را ارائه می دهیم.

ماشین آلات تعمیر و نگهداری راه

تامین ماشین آلات تعمیر و نگهداری راه
تامین ماشین آلات مرتبط با حوزه ترمیم و نگهداری راه، از قبیل قیرپاش، چیپ سیلر، میکروسرفیسینگ، لکه گیر و درزگیر، با هدف ارائه راه حل جامع به مشتریانمان صورت می پذیرد تا علاوه بر تامین سخت افزار مورد نیازشان بروزترین تکنولوژی اجرا را نیز به آنها ارائه دهیم.

خدمات کنترل کیفیت

خدمات کنترل کیفیت
تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت در حوزه قیر و راه با هدف انجام تحقیق و توسعه و همچنین ارائه خدمات کنترل کیفیت به مشتریان مان در کلیه مراحل یک پروژه صورت گرفته است. تست کنترل کیفیت قیر، قیر امولسیون و تست های عملکردی چیپ سیل و میکروسرفیسینگ بخشی از این خدمات در راستای ارائه راه حل جامع به مشتریان ماست.

تیم ما را بشناسید

تخصص و تجربه را گردهم آورده ایم تا با کیفیت محصولات پاسخگویی نیازتان باشیم
ایمان علیدوستمدیر عامل
ایمان علیدوست
ایمان علیدوستمدیر عامل
حمیدرضا سهیلی فردمدیر بازرگانی
حمیدرضا سهیلی فرد
حمیدرضا سهیلی فردمدیر بازرگانی
حامد بازدیدیمدیر تولید
حامد بازدیدی
حامد بازدیدیمدیر تولید
کاظم مرشدزادهفروش
کاظم مرشدزاده
کاظم مرشدزادهفروش
BS group
GBS group
Inc. 5000
Iran Bitumen association
Inc. 5000
Inc. 5000

اطلاعات تماس

گروه بهبود صنعت ارائه دهنده محصولات متنوع قیری و تامین کننده تجهیزات و راه حل های جامع در حوزه تعمیر و نگهداری راه است.

آدرس: ایران، خراسان جنوبی، شهرک صنعتی بیرجند، نبش مبتکران 4
تلفن: 05632420200
فکس: 05632255130
ایمیل: info[at]bsgroup.co.ir

ماشین آلات

قیرپاش ها

چیپ سیلرها

میکروسرفیسینگ

درزگیرها

خطوط قیر