به سایت رسمی گروه بهبود صنعت خوش آمدید

ما ارائه دهنده راه حلی جامع برای شما در حوزه قیر و روسازی راه هستیم. تامین مواد اولیه با کیفیت، مشاوره در انتخاب روش مناسب اجرای پروژه ، تامین ماشین آلات مناسب و کمک به شما در سنجش کیفیت در تمامی مراحل اجرای پروژه تا حصول نتیجه ای موفقیت آمیز را پایه و اساس کار خود می دانیم. با انتخاب ما در تمامی مراحل کار خود یک پشتیبان مطمئن خواهید داشت.

با ما تماس بگیرید

05632420200

چرا بهبود صنعت

خدمات کنترل کیفیت

خدمات کنترل کیفیت

تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت در حوزه قیر و راه با هدف انجام تحقیق و توسعه و همچنین ارائه خدمات کنترل کیفیت به مشتریان مان در کلیه مراحل یک پروژه صورت گرفته است. تست کنترل کیفیت قیر، قیر امولسیون و تست های عملکردی چیپ سیل و میکروسرفیسینگ بخشی از این خدمات در راستای ارائه راه حل جامع به مشتریان ماست.

تامین ماشین آلات

ماشین آلات ترمیم و مرمت راه

تامین ماشین آلات مرتبط با حوزه ترمیم و نگهداری راه، از قبیل قیرپاش، چیپ سیلر، میکروسرفیسینگ، لکه گیر و درزگیر، با هدف ارائه راه حل جامع به مشتریانمان صورت می پذیرد تا علاوه بر تامین سخت افزار مورد نیازشان بروزترین تکنولوژی اجرا را نیز به آنها ارائه دهیم.

گستره وسیع محصولات

بهبود صنعت تولید انواع قیر

بهبود صنعت با تولید رنج وسیعی از انواع قیر و امولسیون قیری قادر به تامین کلیه نیازهای مشتریان خود در این حوزه می باشد . ما با بکارگیری تجهیزات تولید مدرن و نیروهای کار مجرب، بالاترین سطح کیفیت محصولات را ارائه می دهیم.

ارائه راه حل های جامع

بهبود صنعت راه های جامع حوزه قیر و روسازی

بهبود صنعت با هدف ارائه راه حل های جامع در حوزه قیر و روسازی به کلیه مشتریانش خدمات می دهد. ما برای مشتریان خود در این حوزه علاوه بر تامین مواد اولیه و مواد افزودنی با کیفیت، بهترین خدمات مشاوره ای و کنترل کیفی را نیز فراهم می کنیم

انواع قیرهای تولیدی بهبود صنعت

مقالات قیر و راهسازی