بازیافت سرد درجا

شبکه راههاي هر کشور نقش اساسی در روند رشد اقتصادي و تعیین شاخص هاي توسعه یافتگی آن دارد. محدوديت منابع و معادن سنگي مرغوب هزینه سنگین اجراي راههاي جدید، خسارتهاي ناشی از خرابی راههاي موجود و نقایص متعدد روشهاي متداول در بهسازي، متخصصین روسازي را بر آن داشته که در جهت اصلاح روشهاي سنتی بهسازي و ارئه روشهاي نوین توأم با نوگرایی و ایجاد مشخصات مطلوبتر از نظر زمان، هزینه، دوام، کیفیت و پارامترهاي جانبی آن در تکاپو باشند.در این راستا، یکی از تکنولوژي های نوینی که پا به عرصه گذاشته، بازیافت آسفالت است.


لکه گیری pothole-patching

روسازي ر اهها بطور دائم در معرض انواع گوناگونی از تنشهاي ناشی از عواملی مانند بارترافیکی ، تغییر دما و میزان رطوبت ، و تغییر شکل لایه هاي زیرین و بستر قرار دارند که این تنشها منجر به پیدایش نقایص و خرابی هایی در روسازي و بروز ترك ها، چاله ها ، تغییر شکل ها و دیگر انواع خرابی ها و پیامد آن فرسوده شدن روسازي می شود . به دلیل بروز خرابی ها و نقایص ایجاد شده ، روسازیها نیازمند نوعی از تعمیر و نگهداري هستند.هدف از نگهداري روسازي، اصلاح نقایص ایجاد شده توسط خرابیها و حفظ روسازي از آسیب و خسارت بیشتر می باشد.


درزگیری - ماستیک درزگیر

امروزه، محدودیت منابع مالی و بودجه موجب شده که گروههای نگهداری راه، کار بیشتری با هزینه کمتری انجام دهد. امروزه تاکید وتوجه به تعمیر حفظ و نگهداری روسازیهای موجود و انتخاب روش های بهینه نگهداری می شود که از متداولترین روش در حفظ عملکرد دراز مدت روسازی های آسفالتی می باشد. پدیده ترک خوردگی اجتناب ناپذیر بوده و یکی از رایج ترین خرابیهایی است که در روسازی های آسفالتی با آن مواجه می شویم.


اسلاری سیل و میکروسرفیسینگ

ارزیابی پیوسته خرابی روسازی ها ناشی از فرسایش عادی یا زودرس امری ضروری است که عدم توجه به آن موجب تشدید خرابی و سرایت آن به لایه های زیرین و درنهایت از بین رفتن کامل روسازی و بدنه راه خواهد گردید. چنانچه عملیات حفاظتی به موقع انجام شود با حداقل هزینه ممکن (حدود 30 تا 40 درصد هزینه روکش فعلی) و در حداقل زمان ممکن، می توان سطح خدمت و عمر آن را افزایش و بهره برداری از روسازی را بصورت ایمن امکان پذیر نمود.


چیپ سیل chip seal

با افزایش روز افزون قیمت قیر و مواد اولیه قیر امولسیون و بالا بودن هزینه های اجرایی آسفالت با ضخامتهای بالا ، موضوع حفاظت و مرمت از آسفالتهای اجرا شده با هزینه بسیار پایین تر، بیش از پیش مورد توجه قرارگرفته است. به دلیل بالا بودن هزینه های نگهداری روسازی به روشهای سنتی اکثرادارات قادر به تامین بودجه لازم برای نگهداری راههایشان نیستند بنابراین لازم است سازمانهای نگهدارنده راه به اجرای روشهای نگهداری باهزینه کمتر و بازدهی بیشتر روی بیاورند


fog seal فوگ سیل

امروزه نگهداری و مدیریت راهها و جاده ها یکی از مهمترین و بنیادی ترین اصول زیر بنایی کشورهاست . کاهش هزینه ها و اقدامات کاهش دهنده زمان ترمیم راهها از جمله نکاتی است که با استفاده از اسفالتهای حفاظتی تحقق می یابد یکی از انواع روشهای پیشگیرانه و اصلاحی برای نگهداری و روسازی راه ها فوگ سیل میباشد.


اطلاعات تماس

گروه بهبود صنعت ارائه دهنده محصولات متنوع قیری و تامین کننده تجهیزات و راه حل های جامع در حوزه تعمیر و نگهداری راه است.

آدرس: ایران، خراسان جنوبی، شهرک صنعتی بیرجند، نبش مبتکران 4
تلفن: 05632420200
فکس: 05632255130
ایمیل: info[at]bsgroup.co.ir

ماشین آلات

قیرپاش ها

چیپ سیلرها

میکروسرفیسینگ

درزگیرها

خطوط قیر